Pracownik ds. Wsparcia Sprzeda?y - Suder Plus

Description : Pracownik ds. Wsparcia Sprzeda?y. Company : Suder Plus. Location : Krakow, malopolskie

Spółki partnerskie Suder & Suder i Suder Plus są jednymi z największych firm zajmujących się dystrybucją części zamiennych do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep oraz autobusów. Tworzą rozbudowaną sieć dystrybucji, która obejmuje oddziały w największych miastach w całej Polsce.

PRACOWNIK DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

Lokalizacja:
Modlnica (k/Krakowa)

Spółka:
Suder Plus

Zakres obowiązków:

    Obsługa umów o sprzedaż z odroczonym terminem płatności, Obsługa porozumień o stosowaniu elektronicznych faktur VAT, Obsługa umów bonusowych, Nadzór nad obiegiem dokumentów, ich segregowanie i archiwizacja, Wsparcie pracowników Działu Organizacji Sprzedaży w pozostałych pracach administracyjno
    biurowych.

Oferujemy:

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Prywatną opiekę medyczną, Świadczenia pozapłacowe (pakiet kafeteryjny i/lub karta MultiSport), Dofinansowanie zajęć j. angielskiego prowadzonych w miejscu pracy

Wymagania:

    Wykształcenia minimum średniego o profilu ekonomicznym, Dobrej organizacji pracy, zaangażowania, rzetelności i dokładności, Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Pozostałe informacje:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny na adres e-mail:

[email protected]

W tytule wiadomości prosimy podać imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska i miejsce pracy.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Tylko obecna rekrutacja: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dobrowolnie przekazanych przeze mnie w toku rekrutacji, również tych wykraczających poza tematy, o które zapytuje rekrutujący."

Obecna i przyszłe rekrutacje: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dobrowolnie przekazanych przeze mnie w toku rekrutacji, również tych wykraczających poza tematy, o które zapytuje rekrutujący, w obecnej, a także w przyszłych rekrutacjach."